PROFIL
Je důležité vědět, s kým máte tu čest :-)

KDO JSEM?

Jmenuji se Michal Švéda a mohu Vám nabídnout více jak 5-ti leté zkušenosti z online marketingu – především z oblasti správného nastavení a správy PPC kampaní,
zkušenosti s email marketingem a reklamou na sociálních sítích.

V ČEM MOHU VAŠÍ SPOLEČNOSTI POMOCI?

Profilové foto - Ing. Michal Švéda

V dnešní turbulentní době je skutečně nezbytné “být vidět” ve správný čas a na správném místě. Zkušenosti mne naučily všechny tyto věci zrealizovat takovým způsobem, aby byl zákazník maximálně spokojen a celý marketingový mix do sebe zapadal a vzájemně se doplňoval.

Online marketing je poměrně široká oblast a nabízí celou řadu zajímavých řešení, která by měla vézt k uspokojení potřeb konečných zákazníků. Jsou určeny nejen pro B2C segment – tedy v rámci přímého prodeje zákazníkům, ale jeho možnosti mohou využít také firmy soustřeďující se na B2B segment – tedy spolupráce s ostatními firmami a velkoobchodem.

Moje specializace je právě v propojování jednotlivých platforem s cílem zvyšování prodejů, rezervací, uživatelů, fanoušků atd. Nepodceňujte význam sociálních sítí, vyhledávačů a možností, které Vám všechny platformy nabízí. Začněte je využívat co nejdříve! Je to pouze otázka času, než se tento trend stane standardem, buďte o krok napřed před konkurencí! Pomůžu Vám s tím.